nowoczesny dom

Domy w Baninie kuszą cenami!

Ostatnio wiele się słyszy na temat nowej inwestycji osiedlowej domków jednorodzinnych utrzymanych w nowoczesnym stylu pod Gdańskiem – w Baninie. Inwestycja jest o tyle ciekawa, że łączy w sobie wiele zalet idealnego osiedla – prosto z naszych marzeń. A co dokładnie przemawia za kupieniem tu mieszkania?

Niewiele jest inwestycji na rynku nieruchomości, które mogą poszczycić się tyloma zaletami, co przedsięwzięcie Domu Moich Marzeń w Baninie. Osiedle Nowe Banino powstaje dla wszystkich tych, którzy marzą o swoim własnym miejscu na świecie – pełnym ciepła, sympatycznym, a do tego stylowym i niedrogim. I to właśnie mogą tu znaleźć!

1. Piękne domy w cenie mieszkań

Można używać różnych argumentów przemawiających za osiedleniem się w Nowym Baninie, jednak czynnik ekonomiczny jest jednym z najważniejszych. Okazuje się, że wybierając osiedle Domu Moich Marzeń nie tylko otrzymamy przepiękny dom na własność, ale przede wszystkim – nie przepłacimy za niego! Deweloper szacuje, że cena jednorodzinnego domku będzie mniej-więcej taka sama jak cena mniejszego mieszkania w Gdańsku. A to chyba coś znaczy!

2. Dogodny dojazd do Centrum Trójmiasta

Jeśli pracujesz w Trójmieście i bardzo liczy się dla Ciebie lokalizacja mieszkania – pamiętaj, że osiedle Nowe Banino jest świetnie skomunikowane z centrami każdego z trzech miasta wchodzących w skład aglomeracji.

Z Banina dotrzemy do centrum Gdyni, Sopotu oraz Gdańska w krótkim czasie (szacuje się, że nawet w około 25 minut). Dodatkowo warto pamiętać, że w grę wchodzi nie tylko transport samochodowy, ale również publiczny. W Baninie odnajdziemy przystanki autobusowe oraz stację PKM.

3. Piękna okolica

Nie da się ukryć, że położenie w bliskiej odległości od Trójmiasta, a więc również Mora Bałtyckiego, Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego i innych cudów natury, sprawia, że osiedle Nowe Banino staje się jeszcze bardziej atrakcyjne. Jeśli szukamy mieszkania, w którym będziemy mogli odpocząć od zgiełku wielkiego miasta, jednocześnie mieć owo wielkie miasto na wyciągnięcie ręki – powinniśmy przemyśleć tę propozycję dewelopera Domu Moich Marzeń.