Jak zaplanować konferencję biznesową w Borach Tucholskich?

Bory Tucholskie dziś to już nie tylko idealne miejsce na urlop czy rodzinny weekendowy wypad. Bory Tucholskie to przede wszystkim świetne miejsce do tego, żeby organizować w nich różnorodne wydarzenia biznesowe, do których zaliczyć możemy na przykład konferencje. W dzisiejszym artykule napiszemy o tym, o czym powinno się pamiętać, organizując tego typu event właśnie w Borach Tucholskich.

Warto pamiętać, że organizowanie konferencji tak, aby była ona w każdym calu udana, wymaga czasu i nie jest łatwym zadaniem. Wszelkie przygotowania należy rozpocząć już kilka miesięcy przed datą wydarzenia. Dziś skupimy się na tym, w jaki sposób zaplanować taką konferencję w Borach Tucholskich, by miała przysłowiowe „ręce i nogi”.

Ustal liczbę Gości

Warto na początku oszacować, ile osób zaprosimy na konferencję. Musimy o tym wiedzieć w kontekście wyboru odpowiedniego miejsca, które pomieści wszystkich naszych uczestników. Zanim więc zaczniemy szukać sali konferencyjnej, obliczmy, ile miejsc siedzących będzie nam potrzebnych. Dziś hotele i inne obiekty posiadają zazwyczaj w swoim obrębie kilka sal, które można dowolnie personalizować. Różnią się one głównie pojemnością.

 

Zapewnij swoim Gościom nocleg

Jeśli planujesz zorganizowanie kilkudniowego wydarzenia, zadbaj o to, by Twoi Goście mieli komfort psychiczny związany z zarezerwowanymi już wcześniej miejscami noclegowymi. Jeśli chodzi o Bory Tucholskie nocleg można tu znaleźć w prosty sposób. Ważne jednak, aby połączyć miejsce odbywania się konferencji z miejscem odpoczynku. Idealnym wyborem będzie więc tutaj hotel, posiadający w swojej ofercie możliwość zorganizowania wydarzeń biznesowych (np. Hanza Pałac Wellness & SPA).

 

Pamiętaj o atrakcjach!

Mówi się, że dobre i zapadające w pamięć konferencje to takie, które łączą w sobie zarówno część merytoryczną, jak i rozrywkową. Bory Tucholskie nie bez powodu są miejscem odbywania się ciekawych konferencji. Obfitują przecież w liczne atrakcje, z których korzystają Goście i uczestnicy wydarzeń. Do ich dyspozycji pozostają zarówno spływy kajakowe, parki linowe, parki rozrywki, wycieczki piesze, wypady rowerowe, pływanie w basenie czy jeziorze, a nawet jazda konna.